KONST / Litografier / Färglitografi 14886501
nr 1488 6501
Färglitografi
2 st, Ira Baralow. Signerad, numrerad 85/290. Färglitografi. Bladets mått: 42x42 cm, yttermått inklusive ram: 58x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:45:15
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr